Cyberpunk 2077’deki Kritik Güvenlik Açığını Gideren Güncelleme Yayınlandı

CD PROJEKT RED, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, oyuncuları PC platformunda uzaktan kod çalıştırmanın yolunu açan bir güvenlik açığı konusunda uyardı. Bugün, bu sorunu çözmek için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Yıllardır merak ve heyecanla beklenen ancak piyasaya çıktığı günden bu yana oyun dünyasında ciddi tartışmalara neden olan Cyberpunk 2077, şimdi de güncellemelerle kendini geliştirmeye ve tartışmaların odağından uzaklaşmaya çalışıyor. Ancak maalesef CD PROJEKT RED'in yüzü gülmüyor.

Oyunda yer alan ve oynanışı etkileyen birçok hatanın yanı sıra son zamanlarda yeni bir güvenlik açığı haberi geldi. CD PROJEKT RED, bazı kişiler tarafından modlar aracılığıyla kötüye kullanılabilecek bir güvenlik açığına karşı PC platformu oyuncularını uyardı.

Şirket açıklamasına göre internetten indirilen modların güvenlik açısından tehlikeli olması muhtemeldi ve şirket, en azından sorun çözülene kadar bilinmeyen kaynaklardan gelen dosyaları kullanmamalı. aranan. Aynı zamanda PS4 sürümünde de benzer bir güvenlik açığı olduğu iddia edildi ancak bununla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

Sorun en son güncellemeyle çözüldü:

Bunlara da Göz Atın

BGM Gamejam Fest İçin Geri Sayım Başladı: Son Başvuru Tarihi 8 Şubat

BGM Gamejam Festivali; Alanında uzman kişiler tarafından oyun yazılımı eğitimleri, eğlenceli sosyal etkinlikler ve sürpriz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!